Filozofie výroby přírodních matrací

Filozofie výroby přírodních matrací

Naše filozofie při výrobě přírodních matrací a futonů. Nabízíme prvotřídní kvalitu přírodních materiálů, osobitý přístup a odbornou pomoc při výběru správné přírodní matrace.

Dovolte mi, abych Vám krátce představil filozofii naší společnosti.

Společnost České Matrace s.r.o. jsem založil jako jediný společník s cílem vybudovat firmu zaměřenou na zakázkovou výrobu přírodních matrací a postelí, která klade maximální důraz na ruční řemeslnou práci s přírodními materiály, kvalitu a zároveň je šetrná a pokorná k přírodě.

Při plánování výrobní činnosti, jsem spolupracoval s předními odborníky a jejich zkušenosti se mi podařilo spojit s mou filozofií a proměnil jsem je tak v opravdové materiální hodnoty. Celý výrobní proces při kterém jsou produkovány přírodní matrace, futony a ložní doplňky, jsem založil na individuálním přístupu k jednotlivým zákazníkům, jejichž požadavky se často liší, a ty se snažím vždy splnit v celém rozsahu.

Pro zajištění udržitelnosti kvality našich produktů jsem navázal obchodní a osobní kontakty u předních evropských výrobců přírodních materiálů, kteří jsou schopni zajistit nejvyšší kvalitu těchto přírodních materiálů. Přírodní materiály, které používáme při naší výrobě, mají svůj osobitý příběh a původ, a jejich kvalita je podložena příslušnými certifikáty zdravotní nezávadnosti.

Všechny produkty vyrobené u nás jsou svými originály, vyrobené s láskou a pokorou k přírodě, ručně a za použití technik, kterými se pracovalo již před desítkami let. Každý produkt objednaný u nás dává práci několika regionálním řemeslníkům, kteří ze sebe pro zákazníka vydávají to nejlepší.

Pokud byste chtěli navštívi nějaký náš showrrom, tak ho v ČR nenaleznete, neboť filozofie společnosti je zaměřena na podporu zákazníka a pomoc s výběrem správné přírodní matrace. Výběr správné přírodní matrace totiž záleži na více faktorech a nejedná se pouze o pocitovou záležitost. I když jste zvyklí na určitou tuhost přírodní matrace, není to ještě záruka, že je tato tuhost pro vaše tělo tou správnou. Výběr přírodní matrace se správnou tuhostí by měl probíhat za konzultace s profesionálem.

Lidské tělo si na novou přírodní matraci zvyká i několik týdnů a tento proces je třeba absolvovat i přes případné bolesti těla. Ty mohou být způsobené deformací původní přestárlé matrace. Chvilkové vyzkoušení přírodní matrace v showroomu je tedy pro výběr přírodní matrace značně nedostatečné.

Ukázkové přírodní matrace si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo u nás. Nabízíme tak zákazníkům možnost konzultovat přímo na místě jejich potřeby v oblasti spánku a relaxace, odbornou pomoc pro správný výběr přírodní matrace a možnost seznámení se s kvalitou a typem přírodních materiálů, které používáme.

Pokud byste nás chtěli navštívit, velmi rád Vás po telefonické domluvě uvítám v naší dílně v Nové Pace, kde spolu v příjemném prostředí u kávy můžeme prodiskutovat Vaše dotazy a kde se můžete fyzicky seznámit s námi používanými přírodními materiály i výslednými přírodními matracemi a produkty.

Těším se na Vaši návštěvu.

Bc. Petr Mach
zakladatel a jednatel společnosti