O nás

České ručně šité přírodní matrace z podkrkonoší

České, ručně šité přírodní matrace z Podkrkonoší, které vám zajistí kvalitní a zdravý spánek bez chemických látek ve vašem lůžku. Přírodní matrace od naší společnosti vám umožní spát v náruči přírody.

Jsme jediná řemeslná dílna v České republice, která šije přírodní matrace z prvotřídních přírodních materiálů té nejvyšší kvality ručně, pomocí tradičních řemeslných postupů.

Hlavním cílem společnosti České Matrace s.r.o. je výroba přírodních produktů z kvalitních materiálů s portfoliem zaměřeným především na přírodní matrace, futony, přírodní ochranné podložky (toppery), přírodní svrchní podložky (čabraky) a další doplňky, kterými jsou například přírodní meditační podložky, doplňky pro těhotné ženy, polštáře, přehozy a další produkty na přání našich zákazníků.

Kde nás najdete

Ačkoliv pocházíme z Hořic, města kamenné krásy, odtud také náš web www.matracezhoric.cz, tak je našim srdcím blízké okolí Krkonoš. Naši řemeslnou dílnu i předváděcí místnost najdete ve městě Nová Paka (50901), kam jsme se nedávno přestěhovali. Najdete nás velmi snadno, neboť se nacházíme na hlavní trase do Krkonoš, hned u hlavní silnice č.16.

Jaké používáme materiály

V našich poduktech nenaleznete žádné materiály nasycené chemickými látkami, nebo vyráběné z recyklovaných PET lahví. Na dodavatele materiálů klademe obrovský důraz a dbáme na to, aby materiály byly co nejčistší.

Materiály v našich produktech mají svůj osobitý příběh, který se začíná psát ve vzdálených koutech naší planety. Odtud se dostávají přírodní materiály až do naší ruční řemeslné dílny, kde k nim přidáváme naše umění a zručnost a vytváříme tak pro vás výrobky skutečné materiální hodnoty.

Proč si pořídit přírodní matrace od nás

Zamysleli jsme se a pokusili jsme se vybrat několik zajímavých bodů a hodnot, které tvoří hlavní pilíře naší ruční práce. Netrvalo dlouho a vznikl seznam identifikující body, které považujeme za naše stěžejní a důležité jak v naší výrobě, tak v naší firemní filozofii.

Seznam důvodů proč si pořídit přírodní matrace od firmy České Matrace s.r.o.

Cena/výkon

Naše přírodní matrace i další přírodní produkty patří k produktům vysoké kvality a také vyšší cenové hladině, jsou však odrazem našeho řemeslného umění. Cenu výsledných přírodních matrací a dalších produktů určují kvalitní přírodní materiály, náročnost ruční výroby, která minimálně zatěžuje přírodu a zajišťuje také bezodpadový provoz.

Naše přírodní matrace nelze považovat za spotřební zboží, ale za osobní zdravotní pomůcku. Přírodní matrace z naší produkce jsou tak určeny pro všechny zájemce, kteří myslí na své zdraví a na přírodu.

Navíc s životností až 20 let vás přírodní matrace z naší ruční výroby vyjdou na necelých 5 Kč na den. Takovou cenu se určitě vyplatí investovat do zdravého spánku bez chemie pro sebe a svou rodinu.

Protože máme rádi přírodu, spustili jsme také výrobu přírodních pelíšků pro vaše mazlíčky. I oni si přeci zaslouží odpočívat zdravě.

Co všechno vlastně vyrábíme ?

Jsme ruční řemeslná zakázková výroba a v našem kolektivu jsou mistři řemesla s mnohaletými zkušenostmi a znalostmi. Proto jsme chopni vyrobit takřka cokoliv v čem nás nelimituje technologie a fyzika :-). Jsme schopni vyrobit všechny naše produkty v různých velikostech a složeních.

Do našeho základního sortimentu patří: přírodní matrace, přírodní toppery, svrchní podložky (čabraky), přírodní ložní doplňky (péřové, vlněné, bavlněné, kaučukové), přírodní meditační podložky, pomůcky pro těhotné ženy (opěrky, podložky, "žížaly"), podsedáky, futony a další.

Jako doplňkový sortiment také vyrábíme postele, kterým se věnujeme pouze okrajově. Vyrábíme však postele kovové a postele z dřevěných masivů dle zadání zákazníka. Některé naše produkty z řad postelí si můžete prohlédnout v sekci "POSTELE".

Víte jak si správně vybrat přírodní matraci z naší nabídky?

Spousta potenciálních zákazníků si myslí, že výběr matrace je otázkou několika návštěv showroomů, kde se nechají nalákat načančanými postelemi, vyladěnými interiéry a velice výmluvnou obsluhou. Poté si poleží několik úžasných chvil v objetí voňavých peřin a přesně vědí co chtějí. To je bohužel největší sebeklam, se kterým se můžeme v našem oboru setkat. Výběr matrace je velice složitý proces, který vyžaduje pozornost a obezřetnost. Jak vybrat matraci správně a bez obav a další zajímavosti spojené s touto problematikou, si můžete přečíst v našem článku.

Přečtěte si náš článek o tom, jak vybrat matraci správně a bez obav.

Při zakoupení matrace u naší společnosti nabízíme možnost dodatečné úpravy tuhosti, a to do 30-ti dnů od převzetí hotové matrace. Nebojte se tedy, že si zakoupíte produkt, který vám nebude vyhovovat.