Dětské přírodní matrace

Dětské přírodní matrace

Dětské tělo se stále vyvíjí, proto je potřeba dbát na to, aby měly děti v průběhu svého fyzického vývoje k dispozici co nejlepší prostředí, které jim poskytne dostatečnou oporu a pomůže jim ve zdravém vývoji. Dětské matrace mají výborné ortopedické vlastnosti a pomáhají tělu k perfektnímu uvolnění během spánku. Celý pohybový aparát (šlachy, klouby, svaly) se tak dokáže během spánku lépe zregenerovat.

Dětské matrace se vyrábějí stejnými technologickými postupy jako futony. Na přání zákazníka však dokážeme vyrobit matraci pro dítě i technologickým postupem, kterým se vyrábí přírodní matrace pro dospělé.

Při výběru matrace pro dítě je potřeba dobře promyslet svůj výběr a vzít na vědomí všechny faktory, které ovlivňují vývoj dítěte (sport, zdravotní problémy, exémy, alergie apod.). Důležité je také vzít v potaz dlouhou životnost matrací, která je až 15 let, proto byste měli při výběru zohlednit i toto důležité časové hledisko.

Naše matrace vyrábíme z velice kvalitních přírodních materiálů a jsou vhodné, pro alergiky, astmatiky a osoby trpící dermatologickými obtížemi.