Postele

Kvalitní bytelné postele z naší vlastní produkce, které jsou ideální pro naše přírodní matrace a futony. V naší nabídce naleznete pouze základní verze postelí ale naše produkce je zaměřena primárně na výrobu zakázkovou, pokud tedy máte svou představu, rádi vám zpracujeme grafický návrh nebo vám naceníme výrobu.

Ke kvalitním přírodním matracím neodmyslitelně patří kvalitní bytelná postel, která se vám během několika let nerozvrže, designově doplní váš interiér ložnice a pokud možno nevnese do vašeho domova litry chemických činidel, lepidel a dalších syntetických přípravků, které se dnes běžně používají při výrobě konstrukčních nábytkářských materiálů.

Mezi naše produkty s hrdostí řadíme postele z bytelných dřevěných masivů o síle alespoň 4cm, u trámků potom násobky této tloušťky. Dále v naší nabídce naleznete postele čalouněné (zatím nemáme zveřejněné), postele kontinentální (zatím nemáme zveřejněné), postele kovové (zatím nemáme zvěřejněné), a také postele s kombinací kovu a dřeva (zatím nemáme zveřejněné).

Naprostou jedinečnost nabízíme v oblasti dřevěných postelí, které si můžete objednat ve verzi "metal free", tedy bez jakéhokoliv kovu. Spoje těchto postelí jsou čepované a lepené pomocí přírodních klihových lepidel.