Reference na naše přírodní matrace

Chcete se podělit o své pocity a zkušenosti s našimi přírodními produkty? Staňte se našimi fanoušky a podpořte nás pozitivní recenzí na sociálních sítích.

Koupili jsme si je také. Vše, co tu bylo dosud napsáno potvrzuji. Dřív, když jsem si ráno chvíli poležel, jsem nemohl na záda. Dnes jsem naprosto v pohodě, záda mě od koupě těchto matrací nebolí. A k tomu ten nádherný pocit z krásného výrobku…

[Jaroslav Míč, Vrchlabí]

Tuto recenzi jsme se odhodlali napsat až po 24. měsíčním užíváni přírodních matrací, abychom si byli jisti, o čem máme vlastně psát. Kvalita zpracování matrace skutečně odpovídá perfektně ručně zhotovené práci. Na matracích spíme oba dva tvrdým spánkem a ráno se cítíme opravdu odpočatí, navíc se to nedá srovnat s ničím, na čem jsme doposud měli možnost spát. I přes naší prvopočáteční neochotu investovat do takové přírodní matrace dnes víme, že to pro nás byla nejlepší možná volba. Dnes na matraci spí už i naše malá dcera.

[manželé Doleželovi, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav]

I já mohu potvrdit kvalitu výrobku, matrace je velice příjemná a ráno je člověk opravdu příjemně odpočinutý, nebolí mne záda, jako tomu bývalo na měkkých pěnách. Ráda bych podpořila tuto
českou firmu, je viditelné, že matrace jsou nadstandartně dobře zpracované a používání přírodních materiálů je určitým luxusem, který si určitě dopřejte.

[Lenka Novotná, Vratislavice Nad Nisou]

Člověk někdy čeká zázraky, ale jak víte k dobrému spánku toho musí být splněno více, ale jsme přesvědčeni, že co se týče matrací, byla volba dobrá. Já ještě doplnil maskou na spaní, což mi také pomohlo. Rozdílů proti pěnovým je řada, od vůně kaučukového jádra (předpokládám, že je jejím zdrojem) po fakt, že matrace rozhodně lépe odvádějí vlhkost a proti těm, co jsme měli před nimi, skýtají dobrou oporu tělu. Bavlna a další použité materiály jsou pro pohodu rozhodně velkým plusem, až mne mrzí, kolik času člověk prospal na pěnových matracích.

[Jana & Jiří Tomkovi]

Na českých přírodních matracích spíme s manželem téměř dva roky a musím říct, že jsme velice spokojeni (možná je to i tím, že každý z nás má matraci tzv. ušitou na míru)

[Helena Závodníková]

V roce 2014 jsme si zakoupili první přírodní matrace vyrobené v Podkrkonoší a protože se nám na nich výborně spí, rozhodli jsme se, že dokoupíme další dvě.
Naše původní matrace jsme si při té příležitosti nechali trochu změkčit. Oceňuji výběr materiálů, kvalitu provedení a zákaznický servis. Ale hlavně – vzhledem k tomu, že se v průběhu času mohou naše nároky na tvrdost matrace měnit, není problém si ji nechat upravit na míru. Nemusíme tak vyměňovat celou matraci. A navíc nás hřeje vědomí, že dáváme práci lidem v Čechách.

[Jakub Turek, Liberec]

S matracemi jsme naprosto spokojeni. Velmi oceňuji osobní přístup při výběru, kdy Vám matraci tzv. "poskládají na míru" dle Vašich požadavků. Taktéž kvalitní přírodní materiály, které jsou naprosto bez zápachu (což se o většině průmyslově vyrábených matracích říct nedá). A to hlavní - spánek je dokonalý!

[Svatava Floriánová, Praha]

Po pěti letech spaní na matracích z pěny už šla jejich kvalita dolů a tak nadešel čas poohlédnout se po nových. Na doporučení kamaráda jsme se vydali s manželkou do Hořic, kde nás přes pokročilou večerní hodinu po domluvě čekal pan majitel Mach. Mohli jsme si vyzkoušet, jak se na jeho matracích leží, ukázal nám výrobu, suroviny, odpověděl naše dotazy. Přes relativně vysokou cenu nás filozofie firmy a hlavně způsob výroby a výběr materiálů přesvědčil, ženaše peníze chceme utratit právě zde a ne u anonymního obchodníka fungujícího na bázi nákup-prodej. Pan Mach a jeho lidé dávají matracím opravdovou duši, která ve spojení s čistě přírodními materiály a ruční výrobou nemůže znamenat nic jiného, než skvělý spánek, po kterém se probouzím výrazně odpočatější, než dříve. A když k tomu přidám fakt, že manželce, pro kterou byla zvolená tuhost matrace příliš tvrdá, pan Mach matraci do dvou dnů od žádosti o změkčení na své náklady odvezl, přivezl náhradní a do týdne byl zpět s předělanou „naší“ matrací, aniž by za to chtěl byť jedinou korunu, tak opravdu nezbývá žádný prostor k přemítání, jestli jsme udělali dobře. Nebylo moc případů, kdy jsme peníze utratili smysluplněji.

[Jaroslav Schön, Liberec]

Možná to bude znít jako nadsázka či tv reklama, ale pravdou je, že pořádná matrace, bylo to co mi v životě chybělo ke štěstí. Zkoušela jsem různé materiály a různé výrobce, ale teprve matrace od společnosti České Matrace zastoupené panem Petrem Machem mi dokázaly do života resp. do mého spánku přinést přesně to co jsem potřebovala. Výborná kvalita, přírodní materiály a to vše podpořené osobitým přístupem pana Macha prostě nemělo chybu, a tak se každý den těším do své postýlky, kde spím do slova a do písmene v bavlnce. Ráno se probouzím bez bolesti zadat, odpočatá, s dobrou náladou a vnitřní harmonií, protože i tu nám v ložnici nové matrace vykouzlily. V žádném případě nelituji této investice ba naopak. Pohodový spánek je to co je k nezaplacení a ten já nyní skutečně mám.

[Veronika Jílková, Hodějovice]

Hodnocení matrací společnosti České Matrace s.r.o. je zde hodně a mohu se pod ně podepsat – přírodní matrace jsou opravdu poctivé a kvalitní. To, co zde v recenzích nezaznělo dostatečně, je přístup majitele společnosti pana Macha, který je … no zkrátka takový, jaký má být ! Osobní, příjemný, ochotný – prostě radost spolupracovat. Vřele doporučuji !

[Jan Viewegh, Říčany u Prahy]

Jako velmi vytížená žena, mám poměrně málo času na odpočinek, a proto je pro mne kvalitní spánek velmi důležitý. Pořídila jsem naší rodině dvě přírodní matrace a dětskou podložku s koňskou žíní. Dnes mohu s jistotou říct, že investice do těchto matrací rozhodně nelituji. Ráno vstáváme pozitivně naladěni, připraveni poprat se se všemi strastmi života.

[Lenka Šedivá DiS., Úhlejov]

S Vaší matrací jsme nad míru spokojení, přírodní matrace je i po několika letech bez závad a nemáme k ní žádné výhrady.

[Pavla Pagáčová]

Velice děkujeme Vaší firmě za úžasnou přírodní matraci, spí se nám na ní opravdu krásně! Kromě toho jsme se setkali s velmi vstřícným a laskavým přístupem při řešení objednávky, když jsme napoprvé objednali matraci v úpravě, která nám nakonec přišla příliš měkká, byla přírodní matrace následně upravena Vašimi zaměstnanci k naší naprosté spokojenosti!

[Bohunka Reneltová, Mníšek pod Brdy]

Velice nás potěšilo příjemné a rychlé jednání při výběru a koupi. Jsme nadmíru spokojeni s přírodní matrací i s přístupem firmy k naší objednávce.

[Lucie Samková, Nová Paka]

Na vaši matraci spíme jako na obláčku. Bolesti zad ustoupily a nyní i se ženou vstáváme příjemně odpočatí. S odstupem času se i dražší pořizovací cena přírodní matrace zdá být velmi přívětivá.

[Mgr. Martin Mach, Stará Paka]

Jsem rád, že jsem objevil váš obchod. Rád si vybírám služby a obchody s profesionálním přístupem a vysokou kvalitou materiálů, mile mě překvapilo jednání a ochota, se kterou jsme vše řešili výrobu přírodní matrace.

[Petr Mikez, Jablonec nad Nisou]

I bez návštěvy dílny a nákupu pouze přes internet byla přírodní matrace zhotovena na míru, bonusem jsou ve všech směrech profesionální služby firmy a individuální přístup k zákazníkům. Koupi přírodní matrace doporučuji.

[Ivana Vrzalová, Praha]

Po dvou měsících používání přírodní matrace jsme s matrací zatím spokojeni. Objednání předcházela osobní návštěva výrobny, kde jsme si sami zvolili složení. Paní byla velmi ochotná, vše nám předvedla a matraci jsme si měli možnost i vyzkoušet. Doba výroby a dodání odpovídala naší domluvě, takže i zde spokojenost z naší strany.

[Hedvika Zákoutská]

Se službami a přístupem firmy k nám zákazníkům jsme velice spokojeni. Přírodní matrace z koňských žíní jsou velice příjemné a pohodlné. Všem je upřímě doporučujeme.

[manželé Křivští]

Vyrobili, přivezli a po mém stěhování dokonce dodatečně upravili i rozměr přírodní matrace, tedy futonu. :-). Od té doby trávím noci na bavlně a kokosu zcela spokojeně.

[Luděk Khebl, Praha]