Léčivá moc kaštanů

Léčivá moc kaštanů

Kaštany dodávají energii a sílu. Jejich “magický” vliv na zdraví vám v naších polštářích pomůže s neduhy, které s sebou přináší sychravé podzimní a chladné zimní počasí.

Všichni známe lesklý ten magický podzimní plod, který se tu a tam povaluje v aleji, či na nějakém hezkém prosluněném místě. Ten hnědý oblázek, pro který se většina z nás ohne a schová ho hluboko do kapsy, kde ho pak laská prsty.

Jírovec Maďal, neboli kaštan

Patří mezi stromy rozšířené v naší české kotlině, které vytváří krásné aleje, doplňují parky a zdobí mnohé zámecké zahrady. Tento překrásný strom opředený mýtickou magií s majestátnou korunou dorůstá do výšky až 20 m. Kaštan kvete od května do června a na podzim pak vytváří plody, které nenechají mnohé oči a ruce v klidu, neboť kaštany přitahují pozornost svou krásou i energií.

Poslouchejme naše předky

Říká se, že kaštany pohlcují z organismu člověka negativní energii. Mnoho lidí si je dává pod postel, protože hromádka kaštanů pod postelí prý dokáže odrušit geopatogenní zóny. Je ovšem potřeba, aby kaštany byly čerstvé a ne vyschlé. Kaštany začnou pozvolna vysychat a vy ucítíte, jako by jejich energie přecházela přímo do vašeho těla.

Vyrábíme v souladu s přírodou

Nechali jsme se inspirovat samotnou přírodou a vyrobili jsme pro vás speciální podzimní řadu polštářů plněnou kaštany. Kaštanová výplň polštářů sbíraných na prosluněných místech naší rodné krajiny vám pomůže doplnit energii a zároveň vám poskytne masážní efekt celé krční páteře. Kupte si náš speciální polštář plněný kaštany a bavlnou a budete mít nejen krásné sny, ale bude se vám i lépe usínat a ráno budete plni energie a odpočatí.