Standardní přírodní matrace

Standardní přírodní matrace - české a ručně vyráběné

Dospívání člověka je pro jeho tělo velikou zátěží. Hormony se bouří, tělo se fyziologicky mění a růstový proces jede na plné obrátky. Mnoho teenagerů sportuje a proto není dobré opomíjet čas, po který jejich tělo vyžaduje klid a dostatek regenerace. Během spánku tělo potřebuje maximum energie vkládat do regenerace tkání. Aby byl celý proces co nejvíce efektivní, je třeba tělo dostatečně uvolnit, aby během noci nebylo vystavováno napětí.

Standardní přírodní matrace poskytnou dětem a dorostencům s celkovou hmotností do 50kg optimální ortopedickou oporu a pomohou rovnoměrně uvolnit celý pohybový aparát (šlachy, klouby, svaly, vazy). Při odpočinku na těchto přírodních matracích, tak budou vaše ratolesti vstávat lépe odpočaté a plné energie do nového dne.

Výběru té správné matrace je potřeba věnovat dostatečnou pozornost. Při výběru matrace hraje důležitou roli věk, hmotnost, životní styl, zdravotní potíže a další okolnosti, které je třeba vzít v potaz a matraci zákazníkovi uzpůsobit na míru.

Přírodní matrace vyrábíme z velice kvalitních přírodních materiálů a jsou vhodné, pro alergiky, astmatiky a osoby trpící dermatologickými obtížemi. Tyto matrace nejsou vhodné pro dosělé, protože neobsahují dostatek ortopedických vrstev, které děti a dorostenci oproti dospělím lidem nepotřebují.