Standardní přírodní matrace

Standardní přírodní matrace - české a ručně vyráběné

Dospívání člověka je pro jeho tělo velikou zátěží. Hormony se bouří, tělo se fyziologicky mění a růstový proces jede na plné obrátky. Mnoho teenagerů sportuje a proto není dobré opomíjet čas, po který jejich tělo vyžaduje klid a dostatek regenerace. Během spánku tělo potřebuje maximum energie vkládat do regenerace tkání. Aby byl celý proces co nejvíce efektivní, je třeba tělo dostatečně uvolnit, aby během noci nebylo vystavováno napětí.

Standardní přírodní matrace poskytnou dorostencům a osobám s celkovou hmotností do 70kg ideální ortopedickou oporu a pomohou rovnoměrně uvolnit celý pohybový aparát (šlachy, klouby, svaly, vazy). Při odpočinku na našich matracích, tak budete vstávat lépe odpočatí a plní energie do nového dne.

Výběru té správné matrace je potřeba věnovat dostatečnou pozornost. Při výběru matrace hraje důležitou roli věk, hmotnost, životní styl, zdravotní potíže a další okolnosti, které je třeba vzít v potaz a matraci zákazníkovi uzpůsobit na míru.

Naše matrace vyrábíme z velice kvalitních přírodních materiálů a jsou vhodné, pro alergiky, astmatiky a osoby trpící dermatologickými obtížemi.